Ваведење у манастиру Гомионица

Дана, 04. децембра 2014. године,  на празник Ваведења Пресвете Богородице,  Његово Преосвештенство Епископ бањалучки Г. Јефрем, служио је Свету Архијерејску Литургију у манастиру Гомионица уз саслужење Високопреподобног архимандрита Серафима, настојатеља манастира Рмањ, Високопреподобног архимандрита Стефана, настојатеља манастира Велика Ремета, протојереја Саше Црљића, пароха дрварског, те свештенства Епархије бањалучке.

У току Свете Литургије, Његово Преосвештенство Епископ бањалучки Г. Јефрем, рукоположио је у чин јеромонаха Андреја Благојевића, сабрата манастира Крупа на Врбасу.
Послије Свете Литургије пререзан је славски колач, а  за све госте приређена је трпеза љубави у манастирској трпезарији и порти манастира.

Thursday the 23rd. Affiliate Marketing.