Владика Атанасије у посјети манастиру Рмњу

У поподневним часовима, 12. августа т.г.,  након примопредаје епархије,  Његово Преосвештенство Епсикоп бихаћко-петровачки г.г. Атанасије посјетио је светониколајевски манастир Рмањ, у пратњи епархијског ђакона г. Николе Перковића, господина Зорана Јуришића и господина Владимира Радовића.

На улазу у порту манастира Рмња, испред храма, братија је свечано дочекала свога новог Архипастира. Архимандрит Серафим, настојатељ, срдано је поздравио владику Атанасија, који је одмах након доласка у манастир присуствовао и вечерњем Богослужењу. Послије вечерњe, владика се укратко упознао са историјом манастира и разгледао новоподигнуте конаке манастира. Владика је такође са својом пратњом обишао и љепоте Мартин Брода, чувене слапове ријеке Уне.  Братија је и уприличила скромну трпезу љубави.  На крају своје прве посјете манастиру Рмњу, владика Атанасије, братији манастира срдачно се захвалио на гостопримству и благословио даљу сарадњу и живот у манастиру.
ИС ПОЛЛА ЕТИ ДЕСПОТА!

Манастир Рмањ

Sunday the 23rd. Affiliate Marketing.